Prawo międzynarodowe i europejskie – nowe stacjonarne studia magisterskie prowadzone są odpłatnie w języku angielskim na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. Umożliwiają one uzyskanie dyplomu uznawanego w środowisku międzynarodowym, potwierdzającego zdobycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności otwierających drogę do pracy w wielu zawodach prawniczych.

Absolwenci będą przygotowani do podjęcia pracy we wszystkich instytucjach lub organizacjach krajowych i międzynarodowych, publicznych i niepublicznych, wymagających posiadania podstawowej wiedzy związanej z naukami prawnymi. Zdobędą także kompetencje i umiejętności potrzebne do wykonywania roli arbitra, mediatora i negocjatora podczas rozstrzygania sporów na gruncie prawa krajowego, jak i międzynarodowego, a także umiejętności potrzebne do samodzielnego rozpoczęcia działalności gospodarczej pod kątem specjalistycznej wiedzy związanej z różnymi gałęziami prawa, także międzynarodowego.

Kierunki w języku angielskim na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii: