1 marca 2020 roku na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii odbyły się Drzwi Otwarte oraz kolejna edycja Gry Wydziałowej. Byłą to doskonała okazja dla przyszłych studentów do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału oraz zasadami rekrutacji. Podczas tegorocznej edycji miało miejsce spotkanie z władzami uczelni oraz studentami, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania dotyczące studiów na Wydziale. Gościem specjalnym był między innymi Wiceprezydent Wrocławia, absolwent Wydziału - Adam Zawada, który opowiedział zgromadzonym licealistom o przebiegu studiów i możliwościach, jakie daje ukończenie naszych kierunków. Po raz kolejny goście Drzwi Otwartych rywalizowali w tzw. Grze Wydziałowej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji była zagadka kryminalna związana z tajemniczymi pożarami wrocławskich wysypisk smieci - ze szczegółami uczestnicy zapoznali się podczas symulacji rozprawy sądowej otwierającej Grę. Dobrani w grupy gracze zmierzyli się z szeregiem zadań i zagadek zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu prawa, administracji i ekonomii oraz praktycznych aspektów oferowanych studiów. Sporą dawkę emocji i rywalizacji dopełniły atrakcyjne nagrody np. w postaci e-book readerów.

Dowiedz się więcej i zobacz podsumowanie