Najlepsza oferta praktyk studenckich na WPAE!

Atrakcyjne umowy, szansa na przetestowane swojej wiedzy w praktyce i zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz szeroka perspektywa współpracy- poznaj najnowsze szanse praktyk i staży na naszym Wydziale!

Nowe umowy w sprawie praktyk i staży- najświeższe oferty:

• Axiom- amerykańska firma prawnicza, która w ramach zawartej umowy zobowiązuje się do przyjmowania studentów WPAE na praktyki, a z czasem również do innych form współpracy.
  • Pricewaterhousecoopers (PwC)- wiodąca globalna organizacja świadczącą profesjonalne usługi z zakresu doradztwa finansowego, prawa i podatków, która wyraziła chęć organizacji płatnych staży dla studentów WPAE oraz uczestnictwa przedstawicieli PwC w zajęciach dydaktycznych organizowanych na Wydziale.
  • Kancelaria prawnopodatkowa KSSP Kuryło Sudolski Szrek sp.k. oferuje studentom III, IV i V roku administracji i ekonomii możliwość odbycia płatnej praktyki zawodowej z możliwością nawiązania dalszej współpracy.
  • McKinsey- firma doradztwa strategicznego z Centrum Wiedzy we Wrocławiu zaprasza studentów na roczny Program Ambasadorski.

Skorzystaj z szansy na tworzenie atrakcyjnego CV poprzez współpracę z doświadczonymi kancelariami oraz najlepszymi firmami, takimi jak Credit Suisse czy Pricewaterhousecoopers!

Więcej ofert na http://praktyki.prawo.uni.wroc.pl/.