Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych „Drzwiach Otwartych 2021” na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym roku „Drzwi Otwarte 2021” chcielibyśmy przeprowadzić w nieco odmienny niż dotychczas sposób. Pragniemy zaproponować uczniom Szkół a także ich nauczycielom, udział w spotkaniu w formie zdalnej (on-line). Podczas spotkania wszystkich zainteresowanych chcielibyśmy w przyjazny a zarazem merytoryczny  sposób poinformujemy o studiach i zasadach rekrutacji na nasz Wydział, o nowych, atrakcyjnych kierunkach i specjalnościach jakie oferujemy naszym kandydatom, a także o studenckich kołach naukowych i organizacjach studenckich które działają na WPAE i Uniwersytecie Wrocławskim.
Podczas spotkania chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania.

Z przyjemnością przeprowadzimy spotkanie w sugerowanym terminie na wybranym komunikatorze dostępnym w Państwa Szkole (np. na Teamsie).

Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami (najlepiej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i zgłoszenia chęci uczestnictwa „Drzwiach Otwartych 2021” na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szybki kontakt

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii

Uniwersytetu Wrocławskiego

ul. Uniwersytecka 22/26

50-145 Wrocław

 więcej